KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13316247
*
nr 1331 6247
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Kvinna, kopia efter Tizian. Signerad, Olja på duk, 80x63cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 juni 2020
kl 19:18:51
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/5 11:24:46
1
1.000 kr
27/5 12:27:57
2
1.100 kr
27/5 12:40:11
1
1.300 kr
27/5 21:18:32
3
1.300 kr
27/5 21:18:32
1
1.300 kr (Budbetjänt)
28/5 20:52:07
4
1.900 kr
29/5 17:13:57
5
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: kvinna olja olja på duk oljemålning oljemålningar tizian
-
6163 Ojemålningar
2 st, Jan Ölander, Monogramsignerade, yttermått in..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:12
-
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:55
-
5423 Oljemålning
Anders Andrén, Skärgårdsmotiv, "Ejder". Signerad. ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:16
-
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:55
-
1003 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:56
-
6119 Oljemålning
Anders Lindholm (f. 1962). Komposition. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:37
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1331 6247
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Kvinna, kopia efter Tizian. Signerad, Olja på duk, 80x63cm
Utrop: | 2.000 kr |
---|---|
Såld: | 2.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 1 juni 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
27/5 11:24:46 | 1 | 1.000 kr |
27/5 12:27:57 | 2 | 1.100 kr |
27/5 12:40:11 | 1 | 1.300 kr |
27/5 21:18:32 | 3 | 1.300 kr |
27/5 21:18:32 | 1 | 1.300 kr (Budbetjänt) |
28/5 20:52:07 | 4 | 1.900 kr |
29/5 17:13:57 | 5 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: kvinna olja olja på duk oljemålning oljemålningar tizian
-
6163 Ojemålningar
2 st, Jan Ölander, Monogramsignerade, yttermått in..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:12 -
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:55 -
5423 Oljemålning
Anders Andrén, Skärgårdsmotiv, "Ejder". Signerad. ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:16
-
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:55 -
1003 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:56 -
6119 Oljemålning
Anders Lindholm (f. 1962). Komposition. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:37